SMSCredit A lyga. Šiandien buvo žaidžiamos 2 paskutinės 20 turo rungtynės

21:22 Unknown 0 Comments

Nuotr/delfi.lt
Šiandien ,,SMSCredit A lygoje" buvo žaidžiamos dvi paskutinės 20 turo rungtynės.

Utenos „Utenis“ 0 – 0 Klaipėdos „Atlantas“. Ankstesnės rungtynės: 1:2, 1:1.

Po pertraukos į „SMScredit.lt A lygos“ kovas sugrįžę Utenos „Utenio“ bei Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai antrą kartą šiame sezone sužaidė lygiosiomis. Utenoje įvykusi 20-ojo turo akistata tarp šių komandų pasibaigė be įvarčių – 0:0. Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko sukurti itin pavojingų išpuolių. Atlantiečiai kartą pasižymėjo, bet teisėjo asistentas užfiksavo nuošalę.Po pertraukos komandos demonstravo atviresnį futbolą tačiau rimtesnių progų įvarčiui taip pat nesukūrė.

Trakų „Trakai“ 0 – 0  Pakruojo „Kruoja“.  Ankstesnės rungtynės: 1:1, 2:0.

Pirmajame kėlinyje geresnių progų komandos pasižymėti neturėjo. Kamuolio kontrolė priklausė ,,Trakų'' klubui, bet ,,Kruojos'' futbolininkai patikimai gynėsi, komandos į rūbinę išėjo rezultatui esant 0-0. Antrasis kėlinys prasidėjo labai aktyviai, dvi puikias progas kėlinio pradžioje pasižymėti turėjo ,,Trakai'', tuo tarpu ,,Kruoja'' rengė pavojingas kontratakas. 64 min. nuostabę progą pasižymėti turėjo Kruojos futbolininkas Barba, bet tuo nepasinaudojo. Antroje kėlinio pusėja toliau dominavo riteriai, kūrė progas, bet jomis nepasinaudojo. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 0-0.